Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
414
18.05.2009, 11:16
goly78
napisał(a):
Nie bedzie robił jaj bo
Bo bedziemy MY kibice pić piwo przed i po meczu z kibicami Śląska
Prosze cie.
Według mnie mecz ze Śląskiem bedzie cięższy niż Lechią.
Może powróćmy do tej rozmowy za 2 tygodnie.
arti