Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 18.05.2009, 11:16
goly78 napisał(a):Wyświetl post
Nie bedzie robił jaj bo Bo bedziemy MY kibice pić piwo przed i po meczu z kibicami Śląska Prosze cie.
Według mnie mecz ze Śląskiem bedzie cięższy niż Lechią.
Może powróćmy do tej rozmowy za 2 tygodnie.
Odpowiedz cytując