Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2941
Stary 18.05.2009, 10:45
Rocco w dodatku Slavia jest jak Wisła drużyną która na wyjazdach gra gorzej niż u siebie trudny mecz zaanalizowałeś,z moich sympatii skłaniam się ku 2 na Slavię

edit.a rugby mi siada

tak popatrzyłem na weekendowe mecze i takie coś się nasuwa:
http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-nahled.php

co Wy na to?
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 18.05.2009 o godz. 11:06.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując