Rocco w dodatku Slavia jest jak Wisła drużyną która na wyjazdach gra gorzej niż u siebie

trudny mecz zaanalizowałeś,z moich sympatii skłaniam się ku 2 na Slavię
edit.a rugby mi siada
tak popatrzyłem na weekendowe mecze i takie coś się nasuwa:
http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-nahled.php
co Wy na to?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.