Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Vitaliss
Member
Od: 05.2008
Offline
#
1435
18.05.2009, 10:34
Mam pytanie:
Jak sie dostac na mecz ME? Tzn sa jakies bilety? Nigdy w życiu nie byłem na takim meczu a dzisiaj mam ochote sie przejsc
Vitaliss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vitaliss
Znajdź inne posty napisane przez Vitaliss