Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6989
Stary 18.05.2009, 09:14
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Grał drugą połowe na pół gwizdka
Nawiązując do twoich wczorajszych insynuacji - ciekawe co na to prokuratura we Wrocławiu? Łatwo rzucać takie hasła na rywali, ale jak juz przez gardło mają przejść podobne na Wisłe - wtedy jakoś ucinamy temat.

Jak już snujesz jakieś chore podejrzenia i wizje przy meczach Górnika, Cracovii to bądź panie konsekwentny. Bo jedyną drużną, która tutaj mogła w tych trzech meczach ew coś sprzedawac jest własnie ŁKS! A nie rywale Zabrzan i Pasów, którzy o coś walczą...I nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi...

Albo zwyczajnie skończ już z tymi śmiesznymi teoriami bo już się niedobrze od nich robi. Koniec tematu.
Odpowiedz cytując