Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6988
Stary 18.05.2009, 07:52
felipe napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak łatwo i ochoczo rzucasz insynuacjami to skomentuj proszę dzisiejsze spotkanie?
ŁKS obronił byt. Grał drugą połowe na pół gwizdka.Co tu komentować?
PS> CIESZY MNIE ZWYCIĘSTWO WISŁY!
Odpowiedz cytując