No czyli tak jak zawsze było.
Mistrz + 2+3+ PP
lub
Mistrz (PP) + 2+ 3 +finalista
Mistrz + 2 (PP/-)+ 3(PP/-) + 4
Gdzie tu jakas nowość?
Dla jasności 4 ekipa gra w pucharach wtedy, gdy puchar zdobedzie 2/3 druzyna. Jesli zdobedzie mistrz to w pucharach gra finalista PP. Zawsze tak bylo.