Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6985
Stary 18.05.2009, 02:12
No czyli tak jak zawsze było.

Mistrz + 2+3+ PP
lub

Mistrz (PP) + 2+ 3 +finalista

Mistrz + 2 (PP/-)+ 3(PP/-) + 4

Gdzie tu jakas nowość?

Dla jasności 4 ekipa gra w pucharach wtedy, gdy puchar zdobedzie 2/3 druzyna. Jesli zdobedzie mistrz to w pucharach gra finalista PP. Zawsze tak bylo.
Odpowiedz cytując