WRzŚ napisał(a):

komuś się nie podoba koszulka, którą dostał ZA DARMO to niech ją odda innemu kibicowi ZA DARMO
albo ma inną czerwoną a zależy mu na wyglądzie naszych trybun, to niech ją odda innemu kibicowi ZA DARMO
natomiast osoby, które wzieły te koszulki by je sprzedac albo/i nie zalezy im na wyglądzie naszego młyna to dla mnie niemyte flety.
ps. co masz na mysli piszac o "dziurawieniu puszek"
|
Jak najbardziej jestem za oddawaniem za darmo. Ale zauwaz ze nie bylo ofert "SPRZEDAM" tylko "KUPIE". A to dla mnie wielka roznica. A taki wyjazdy zostaw sobie jezeli pojawi sie oferta jakiegos piknika, ktory pierwszy raz byl na meczu i dostal "jakas koszulke". Kto chce to sprzeda, a nie Ty bedziesz osadzal kto kim jest.
@PS. Pisalem o hólsowskiej akcji niszczenia puszek z napojem C. w sklepach...
PS. Nie pisalem o bana, tylko o usuniecie posta.
Sprzedajacy koszulki z okazji meczu Slask - Wisla tez zaliczaja sie do tego grona ?
Romy S. napisał(a):

|
Właśnie to według mic-a pewnie nie była wycieczka.
|
Wytlumacz mi gdzie tu byla jakas wycieczka osobista ? Obrazilem kogos ? Sam WRzŚ napisal pare postow (i ma awatar) o tej "akcji". Wiec nie rozumiem. Bardzo bym prosil o wyjasnienie, zeby w przyszlosci kogos przypadkowo nie obrazic