Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 18.05.2009, 01:47
WRzŚ napisał(a):Wyświetl post
komuś się nie podoba koszulka, którą dostał ZA DARMO to niech ją odda innemu kibicowi ZA DARMO
albo ma inną czerwoną a zależy mu na wyglądzie naszych trybun, to niech ją odda innemu kibicowi ZA DARMO

natomiast osoby, które wzieły te koszulki by je sprzedac albo/i nie zalezy im na wyglądzie naszego młyna to dla mnie niemyte flety.

ps. co masz na mysli piszac o "dziurawieniu puszek"
Jak najbardziej jestem za oddawaniem za darmo. Ale zauwaz ze nie bylo ofert "SPRZEDAM" tylko "KUPIE". A to dla mnie wielka roznica. A taki wyjazdy zostaw sobie jezeli pojawi sie oferta jakiegos piknika, ktory pierwszy raz byl na meczu i dostal "jakas koszulke". Kto chce to sprzeda, a nie Ty bedziesz osadzal kto kim jest.
@PS. Pisalem o hólsowskiej akcji niszczenia puszek z napojem C. w sklepach...

PS. Nie pisalem o bana, tylko o usuniecie posta.

Sprzedajacy koszulki z okazji meczu Slask - Wisla tez zaliczaja sie do tego grona ?

Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Właśnie to według mic-a pewnie nie była wycieczka.
Wytlumacz mi gdzie tu byla jakas wycieczka osobista ? Obrazilem kogos ? Sam WRzŚ napisal pare postow (i ma awatar) o tej "akcji". Wiec nie rozumiem. Bardzo bym prosil o wyjasnienie, zeby w przyszlosci kogos przypadkowo nie obrazic
Ostatnio edytowane przez mic : 18.05.2009 o godz. 01:54.
Odpowiedz cytując