Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6980
Stary 17.05.2009, 22:20
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
mic - czy chodzi ci o klub Alemania Aachen? Jeśli dobrze pamiętam, to zaliczył w PUEFA kilka niezłych rund.

Alemania Achen(czy jak wolicie Akwizgran) grała w Uefie w sezonie w którym grał tam Amica(ta z Wronek). Wyszła z grupy i dość pechowo przegrała z Alkmaar(0:0 u siebie, i 1:2 na wyjeździe, prowadzili 1:0).
W tym sezonie w pucharach będzie grało drugoligowe francuskie Guingamp po zwycięstwie w pucharze ligi francuskiej.
Odpowiedz cytując