Z tego co pisali na onecie to pi razy drzwi moje wyniki
Biolca 88-93%
Chemia 90-93%
Fiza poszła mi to d*** ale z moimi przygotowaniami 40-50%

No i ustne za sobą - więcej chrzanienia w szkole niż realnych "zagrożeń"
polak ustny 20/20 tak samo angol ustny
Jak się wyniki ogólnie potwierdzą to myślę że 170 wzwyż powinno być z matur (biola+chemia) więc medycyna w Poznaniu ew. Lublinie , awaryjnie Katowiacach powinna być

A teraz CHWILO TRWAJ WIECZNIE
Pozdrowienia dla tych co jeszcze cierpią
