Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 17.05.2009, 22:02
Z tego co pisali na onecie to pi razy drzwi moje wyniki
Biolca 88-93%
Chemia 90-93%
Fiza poszła mi to d*** ale z moimi przygotowaniami 40-50%
No i ustne za sobą - więcej chrzanienia w szkole niż realnych "zagrożeń"
polak ustny 20/20 tak samo angol ustny
Jak się wyniki ogólnie potwierdzą to myślę że 170 wzwyż powinno być z matur (biola+chemia) więc medycyna w Poznaniu ew. Lublinie , awaryjnie Katowiacach powinna być
A teraz CHWILO TRWAJ WIECZNIE
Pozdrowienia dla tych co jeszcze cierpią
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
Odpowiedz cytując