prober napisał(a):

|
w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu
|
Czyli okazuje się, że to najważniejsze miasta dla polskiej piłki - a więc UEFA nie pomyliła się z wyborem na Euro?
Prawda jest taka, że nikt Lechii nie bronił zdobywać wcześniej punktów potrzebnych do utrzymania. Spokojnie mogli wykorzystać choćby jakąkolwiek z kilku dogodnych sytuacji w ostatnim meczu z Lechem.
Też mam nadzieję, że Śląsk się nam nie podłoży, a zagra z zaangażowaniem. Inaczej nasze mistrzostwo nie będzie mi idealnie smakować.