Wyświetl pojedynczy post
ozinho
Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.05.2009, 21:11
Ale już nie ma Pucharu UEFA
As long as we're United we will never ever lose...AND THE REDS GO MARCHING UP UP UP!!!!
KaŻdY tO pOwIe WiSeŁkA rZąDzI w KrAkOwIe!!
Odpowiedz cytując