Wyświetl pojedynczy post
big mouth
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 17.05.2009, 20:23
Gratulacje dla WSZYSTKICH piłkarzy Wisły, szczególnie dla Pawła !! Dzięki za ten fantastyczny mecz i wynik !!

5 pkt do końca - czyli dwa zwycięstwa !! W następnej kolejce My mamy najcięższy mecz niestety..

Polonia Warszawa - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

a w ostatniej Lech.

Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując