|
Gratulacje dla WSZYSTKICH piłkarzy Wisły, szczególnie dla Pawła !! Dzięki za ten fantastyczny mecz i wynik !!
5 pkt do końca - czyli dwa zwycięstwa !! W następnej kolejce My mamy najcięższy mecz niestety..
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
a w ostatniej Lech.
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
|