legol napisał(a):

|
Było nie było (moim zdaniem faul był)... Chodzi o to, że na pewno takich kartek było przynajmniej kilka w tej kolejce, ale przypadkiem ta im się wylosowała...
|
Choto chyba nie zostal ukarany w tej sytuacji zolta kartka, wiec nie wiem w czym problem