wolfy napisał(a):

Ale bulwersa złapali komentatorzy "Szybkiej piłki" z tego powodu Padło pytanie, jak to możliwe, że tak doświadczony trener napuszcza kibiców na swoich piłkarzy...
Cóż, może zauważył, że piłkarze go ładują w przysłowiowego ... ?
|
A redaktor Iwański pięknie pokazał jak strzela się z ucha na policję z byle powodu
Co do tej kolejki, to perfidnie się nam zapowiada ten mecz zgodowy, tak źle i tak niedobrze. Jak zwykle liczę na potknięcie Lecha i Legii.