Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6965
Stary 17.05.2009, 20:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale bulwersa złapali komentatorzy "Szybkiej piłki" z tego powodu Padło pytanie, jak to możliwe, że tak doświadczony trener napuszcza kibiców na swoich piłkarzy...
Cóż, może zauważył, że piłkarze go ładują w przysłowiowego ... ?
A redaktor Iwański pięknie pokazał jak strzela się z ucha na policję z byle powodu

Co do tej kolejki, to perfidnie się nam zapowiada ten mecz zgodowy, tak źle i tak niedobrze. Jak zwykle liczę na potknięcie Lecha i Legii.
the end
Odpowiedz cytując