Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ByQ
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
7967
17.05.2009, 19:18
Genio
napisał(a):
tego nie ma na TWSD od bodajze.. 3 lat? wciaz w 'przygotowaniu', az smieszne
Chodziło mi o rozpiske najbliższej kolejki, która zawsze była w newsach. Kto z kim gra i o której, po kolejce podsumowanie itp
ByQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ByQ
Znajdź inne posty napisane przez ByQ