Brzeszczot napisał(a):

Moze ktos napisac co Małecki powiedział schodząc do szatni
|
Kilka postów wcześniej jest to wyjaśnione.
Ludzie, tylko dzięki Łobodzińskiemu i jemu świetnymi piłkami jest wynik 4-0, nie strzelił prawda, Ćwielong zawalił i Brożek tak samo dwie. Ale najazd musi być na łobo tak dla zasady....
Swoją dorgą całkiem fajnie Niedzielan zagrał szczególnie ostatnią akcje tylko akurat zabrakło tam brozia na Hat-tricka..