Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 17.05.2009, 18:06
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Łobodziński to masakra.... Z d... strzeliłbym tą bramkę... wynik super i to chodzi nie JJJBG!!!
19 maja odbędzie się casting zawodników do drużyny Młodej Ekstraklasy. W związku z tym, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc

Na co czekasz... zapisz się, przebij się do I składu i strzelaj bramki z palcem w dup...
Odpowiedz cytując