Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 17.05.2009, 18:04
Na Łobo psioczycie tak z przyzwyczajnia? Czy może chcecie być fajni? Chłopak wszedł na boisko z ławki, zaliczył 2 asysty a jedziecie po nim jakby samobója i czerwień zaliczył.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując