Ala1955 napisał(a):

ŁKS - Wisła 1:3
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Ćwielong, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Niedzielan
Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong, Małecki
|
Prawie 100% tylko wynik lepszy dla nas

Jestem z siebie dumna
