Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
229
17.05.2009, 17:20
Przestańcie pier...lić, dwa strzały dwa gole, czego chcieć więcej.
Jest końcówka sezonu, tu liczą się 3 pkt, a nie piękno gry...
Pepe wreszcie!!!!
kucharz_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kucharz_77
Znajdź inne posty napisane przez kucharz_77