Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
227
17.05.2009, 17:20
Jupi!!! O włąsnie co do gry to taka mysl. Mi sie własnie bardziej podoba Wisła ktora gra słabo a jak ma okazje to ja wykorzystuje niz Wisła ktora tworzy akcje a pod bramka jest nieporadna jak dizecko...
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1