Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 17.05.2009, 17:13
Powiedzmy sobie szczerze Wisła prezentuje wielkie nic w grze ale jakoś prowadzi , jeżeli w drugiej połowie nie siądziemy na rywala to ŁKS spokojnie to zremisuje... (albo nawet wygra). Grają przerażająco słabo nasi bez pomysłu.
Odpowiedz cytując