Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
214
17.05.2009, 17:13
Powiedzmy sobie szczerze Wisła prezentuje wielkie nic w grze ale jakoś prowadzi , jeżeli w drugiej połowie nie siądziemy na rywala to ŁKS spokojnie to zremisuje... (albo nawet wygra). Grają przerażająco słabo nasi bez pomysłu.
Bronex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bronex
Znajdź inne posty napisane przez Bronex