Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
199
17.05.2009, 16:56
Brawo Mały, za wypowiedź w przerwie, szacunek!
oby w drugiej połowie znowu udało Ci się uciszyć bydło łudzkie!
gramy słabo, wręcz nonszalancko, dużo straconych piłek, ale jeżeli to ma być sposób na Łks, to niech tak będzie, najważniejsze 3 pkt.
Galileo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Galileo