Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 17.05.2009, 16:49
ogarnijcie sie ludzie, jak jestescie tacy zajebisci to idzcie grac do Wisły, wtedy beda same zajebiste mecze. Kazdy narzeka ale jak gol to sie cieszycie i jest super. Jak jestescie kibicami prawdizwymi to nie placzcie na Wisłe bo zal to czytac

Zle gramy ale co z tego?! Mamy oddac 20 strzalow jak w Gliwicach i przegrac? Tego chcecie?

Nie narzekajcie bo na prawdizwego kibica to nie przystoi, tym bardziej ze jak dzis wywieziemy 3 pkt to bedziecie sie cieszyc i kochac Wisłe ;/
Odpowiedz cytując