Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline
#
163
17.05.2009, 16:28
No Wisła! Koniec wnerwiania kibiców i jedziemy z ŁKS-em! Oby do tej bramki było słabe spotkanie.
Kibice ŁKS-u jak Cracovii. Bluzgają strzelca gola. Komentator jak zwykle antywiślacki!
Ostatnio edytowane przez Stavanger : 17.05.2009 o godz. 16:34.
Stavanger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stavanger
Znajdź inne posty napisane przez Stavanger