Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 17.05.2009, 16:28
No Wisła! Koniec wnerwiania kibiców i jedziemy z ŁKS-em! Oby do tej bramki było słabe spotkanie.Kibice ŁKS-u jak Cracovii. Bluzgają strzelca gola. Komentator jak zwykle antywiślacki!
Ostatnio edytowane przez Stavanger : 17.05.2009 o godz. 16:34.



Odpowiedz cytując