Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1244
17.05.2009, 15:57
ja polecam tego sopcasta przez internet explorer, w ogole nie scina w porownaniu z justinem.
tyle ze mam dobrego neta, ale na justinie i tak nie da sie ogladac
http://www.soccer-live.pl/sopcast/pl...ic%20Sport%201
Załączone obrazki
Schowek03.jpg
(10,0 KB, 65 wyświetleń)
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411