|
Czarny scenariusz, o którym pisałem jakiś czas temu się sprawdza - LEchia na równi pochyłej coraz bardziej.
I paradoksalnie gwóźdż do trumny na koniec wbić jej mogą dwie zgody - bezpośrednio za tydzień Wisła, pośrednio dziś Śląsk, którego zwycięstwo z Piastem spowoduje, że Gliwiczanie za 2 tygodnie nie będą stać i oglądac Lechistów tylko biegać by wybronić ligowy byt...
|