Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
wislak.kw
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
2919
17.05.2009, 14:58
zawalił mi 2 kupony .Stawiałem na nich bo mialem nadzieje ze walczą o mistrza i muszą wygrać a tu pokazali :(
wislak.kw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak.kw
Znajdź inne posty napisane przez wislak.kw