To może nasi powinni się zrzucić żeby zmobilizować ŁKS do słabszej gry

A co do Rockiego to jest sprawa kibiców Legii i niech robią sobie co chcą.
Słabsza postawa Bełchatowian bierze się raczej z tego że mają wąską ławkę a i po serii zwycięstw złapali zadyszkę. Polonia całą rundę gra słabo więc specjalnie ich postawa nie dziwi, zresztą u nich sytuacja wygląda jak u nas nie dawno, presja na wynik duża a grać nie ma za bardzo kim w dodatku zmiany trenerów bezpotrzeby.
Najbardziej zawodzi mnie Śląsk, oczywiście o nic nie walczą w dodatku beniaminek ale przychodzi nowy inwestor które ma zamiar zbudować mocną drużynę więc wypadało by się postarać aby w przyszłym sezonie dalej grać we Wrocławiu.
Teorii spiskowych raczej bym się nie doszukiwał, ligę mamy taką sobie i żadne wyniki raczej nie zaskakują.