Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
wislak.kw
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
2918
17.05.2009, 14:38
Jesli celtic nie wygra zawali duzo kuponów a musi wygrać jesli chce byc mistrzem
.jeszcze 10 minut zobatrzymy jak to bedzie
wislak.kw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak.kw
Znajdź inne posty napisane przez wislak.kw