Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Jasiek3D
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1157
17.05.2009, 14:06
[FONT='MS Shell Dlg 2']gdyby tam bylo, to bym nie pisal. przyjmę nawet skan[/FONT]
Jasiek3D
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jasiek3D
Znajdź inne posty napisane przez Jasiek3D