|
Senior Member
Offline
|
#9821

17.05.2009, 13:55
|
Cytat:
|
Ja też chce zobaczyć jak wspaniały Lech znów podkupuje nam wszystkich najlepszych piłkarzy a my tymi wypalonymi, słabymi, starymi, nieperspektywicznymi, oraz fatalnym zarządem po raz kolejny zdobywamy Mistrzostwo Polski....
|
Nie mów hop ...
|
|