duce! napisał(a):

|
Nie kupiy go my, kupi go Lech. Nie chciałbym znowu patrzeć jak któs, kto był rzekomo dla nas za drogi (Lewandowski) będzie nam pakował bramki i będzie czołowym zawodnikiem głównego rywala. Pozdrawiam
|
Ja też chce zobaczyć jak wspaniały Lech znów podkupuje nam wszystkich najlepszych piłkarzy a my tymi wypalonymi, słabymi, starymi, nieperspektywicznymi, oraz fatalnym zarządem po raz kolejny zdobywamy Mistrzostwo Polski....