Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9820
Stary 17.05.2009, 13:49
duce! napisał(a):Wyświetl post
Nie kupiy go my, kupi go Lech. Nie chciałbym znowu patrzeć jak któs, kto był rzekomo dla nas za drogi (Lewandowski) będzie nam pakował bramki i będzie czołowym zawodnikiem głównego rywala. Pozdrawiam
Ja też chce zobaczyć jak wspaniały Lech znów podkupuje nam wszystkich najlepszych piłkarzy a my tymi wypalonymi, słabymi, starymi, nieperspektywicznymi, oraz fatalnym zarządem po raz kolejny zdobywamy Mistrzostwo Polski....
Odpowiedz cytując