To zostalismy z 5 obroncow na kolejny sezon

, a wydawalo sie ze przez nablizsze 2 lata nie bedziemy musieli sie martwic o to linie, a tutaj trzeba kupic 1 prawego i 2 stoperow. Szkoda, bo akurat Marcin jak najbardziej zasluzyl na nowy kontrakt, ale w klubie oszczednosci ciag dalszy.