Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9819
Stary 17.05.2009, 13:47
To zostalismy z 5 obroncow na kolejny sezon , a wydawalo sie ze przez nablizsze 2 lata nie bedziemy musieli sie martwic o to linie, a tutaj trzeba kupic 1 prawego i 2 stoperow. Szkoda, bo akurat Marcin jak najbardziej zasluzyl na nowy kontrakt, ale w klubie oszczednosci ciag dalszy.
Odpowiedz cytując