|
Piłkarsko na pewno można Baszcza zastąpić. Nie był jakimś u nas wirtuozem. Za to jego osobowość, ambicja połączona z ogromną determinacją, no i wpływ na młodych zawodników. Tego na pewno będzie nam brakować.
Baszczu życzę Ci zdrowia i powodzenia w Grecji!!!
|