Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9818
Stary 17.05.2009, 13:44
Piłkarsko na pewno można Baszcza zastąpić. Nie był jakimś u nas wirtuozem. Za to jego osobowość, ambicja połączona z ogromną determinacją, no i wpływ na młodych zawodników. Tego na pewno będzie nam brakować.
Baszczu życzę Ci zdrowia i powodzenia w Grecji!!!
Odpowiedz cytując