Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 17.05.2009, 13:14
Wybierasz nową grę. Po załadowaniu wchodzisz w opcje > ustawienia > sieć i zaznaczasz "uruchom jako serwer". Wpisujesz jakieś hasło. Dajesz kolegom swoje IP i hasło - tyle dla hostera.

Jak wejść na kogoś host nie wiem, bo osobiście jestem hosterem, ale nie jest to chyba skomplikowane


edit; przy wyborze hostera pamiętajcie by został nim ten kto ma najlepszy sprzęt i internet
Ostatnio edytowane przez Kamson : 17.05.2009 o godz. 13:18.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując