|
Kto mi powie jak ten serwer stawic? czytalem to na cmrev zaklada kolega siec ja wpisje Ip i pisszze polaczenie z serwerem ie mozliwe tak samo z hamachi.. wytlumaczyłby ktos tutaj jak to zrobic? albo moze ktos by hostował serwer?
Ostatnio edytowane przez janko04 : 17.05.2009 o godz. 13:09.
|