Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1413
Stary 17.05.2009, 12:45
Kto mi powie jak ten serwer stawic? czytalem to na cmrev zaklada kolega siec ja wpisje Ip i pisszze polaczenie z serwerem ie mozliwe tak samo z hamachi.. wytlumaczyłby ktos tutaj jak to zrobic? albo moze ktos by hostował serwer?
Ostatnio edytowane przez janko04 : 17.05.2009 o godz. 13:09.
Odpowiedz cytując