Kolumbus napisał(a):

Pamietam gdy jeszcze grał w Dysko i strzelił Legii bramkę podleciał pod sektor gości i w obsceniczny sposób skierował symbol L w kierunku murawy.Ktoś szybko zmienia swoje poglądy
|
a wiesz dlaczego pokazał? Mam nadzieję, że tak, skoro oceniasz tą sytuację.
To samo pytanie kieruję do szarka i elementa.
Widzisz element, właśnie nie o Niego tu chodziło, bo jak sam wspomniał, gdyby to dotyczyło jego, to by się tym nawet nie przejął.
Jest jedna wartość wyższa od klubów, przyjaciół itp. Zgadnij, jaka? Ja ją też wyżej stawiam niż Legię i sądzę, że Ty masz tak samo.