tylko_na_kilka_dni napisał(a):

|
martin ma racje. 0,6 mln to za duzo za Nowaka.
|
Zdecydowanie. Ceny w polskiej lidze są ogólnie komiczne.
Wystarczy, że gość kilka razy kopnie prosto piłkę, a już jego klub woła sobie za niego horrendalne pieniądze.
Oglądałem wczoraj cały mecz Cracovii z Bełchatowem, właśnie żeby popatrzeć na Nowaka.
600 tysięcy jest wart, ale złotych, nie euro.