Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9808
Stary 17.05.2009, 12:22
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
martin ma racje. 0,6 mln to za duzo za Nowaka.
Zdecydowanie. Ceny w polskiej lidze są ogólnie komiczne.
Wystarczy, że gość kilka razy kopnie prosto piłkę, a już jego klub woła sobie za niego horrendalne pieniądze.
Oglądałem wczoraj cały mecz Cracovii z Bełchatowem, właśnie żeby popatrzeć na Nowaka.
600 tysięcy jest wart, ale złotych, nie euro.
Odpowiedz cytując