|
Senior Member
Offline
|
#2911

17.05.2009, 12:16
|
Robbie92 napisał(a): 
a rezerwy sevilli wygrywaja z gimnastic tarragona ;/
moj kuponik:
Inter - Zadar 1x 1.25
Jablonec - Pribram 1x 1.23
Sigma O. - Zlin 1x 1.22
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x 1.25
Santander - Valladolid 1x 1.18
Sevilla Atl. - Nastic x2 1.20
Trofense - FC Porto x2 1.14
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 1.20
IFK Goeteborg - Kalmar 1x 1.16
Orebro - GAIS 1x 1.16
Antalya - Fenerbahce x2 1.24
postawilem za 10 zł do wygrania 66 zł
co sadzicie o tych meczach?
|
Za dużo tych meczy !
|
|