Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2911
Stary 17.05.2009, 12:16
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
a rezerwy sevilli wygrywaja z gimnastic tarragona ;/
moj kuponik:
Inter - Zadar 1x 1.25
Jablonec - Pribram 1x 1.23
Sigma O. - Zlin 1x 1.22
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x 1.25
Santander - Valladolid 1x 1.18
Sevilla Atl. - Nastic x2 1.20
Trofense - FC Porto x2 1.14
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 1.20
IFK Goeteborg - Kalmar 1x 1.16
Orebro - GAIS 1x 1.16
Antalya - Fenerbahce x2 1.24
postawilem za 10 zł do wygrania 66 zł
co sadzicie o tych meczach?

Za dużo tych meczy !

Odpowiedz cytując