|
Z Pawełkiem to sprawa inna (jeżeli chodzi o zachowanie w stosunku E) no to on jakby obrażał kibiców jednomeczowych niegodnych nazywania kibicami Wisły Kraków. No a Rocki gest kierował do Żylety. Pogadali, wyjaśnili sprawę to ich sprawa. Nie wiemy co powiedział Rocki na spotkaniu z kibicami, ale to taka sprawa, której nie powinno się oceniać z perspektywy mediów.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|