Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2907
Stary 17.05.2009, 11:46
panowie a co powecie na cos takiego:

Piast Gliwice - Slask Wroclaw Typ: x2 Kurs: 2.05

Myslę że warto zaryzykować po takim kursie ;-)
Odpowiedz cytując