Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 17.05.2009, 11:42
prawnik25 - jak tak bardzo kibicujesz Lechowi, żeby zdobył MP, to podpisuj się po prostu jako kibic Lecha, bo niektózy mogą błędnie pomyśleć, że kibicujesz Wiśle. Co do zasłużenia sobie na tytuł - Wisła gra na wiosnę zdecydowanie najlepszy futbol w Polsce, co znajduje odzwierciedlenie w tabeli rundy wiosennej. Gdyby nie sporo straconych punktów przez zwykłego pecha, nieskuteczność, błędy Pawełka (Bogu dzięki już gra przyzwoicie), to byłoby już pozamiatane, 10 punktów przewagi i końcówka jak rok temu.

Co do Lecha, na mistrza nie zasługuje się, grając z Austrią Wiedeń, Feyenordem czy Udine, tylko z ŁKS-em i Ruchem Chorzów. Tyle w tym temacie.
Odpowiedz cytując