Barcelona zdobyła wczoraj mistrzowski tytuł bez wchodzenia na boisko. Nowi mistrzowie Hiszpanii zagrają dziś z Mallorcą, ale wiadomo już, że Pep Guardiola da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom.
Samolot na Majorkę odleciał bez Piqué, Touré, Xaviego, Messiego, Puyola, Busquetsa i Pinto. Tego ostatniego zabraknie ze względu na kontuzję. Guardiola powołał w ich miejsce piłkarzy z drużyny rezerw, Xaviego Torresa, Abrahama, Thiago, Jeffrena, Fontása i Oiera.
mysle że nawet tym składem powinni sobie poradzić
