Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2905
Stary 17.05.2009, 11:39
Barcelona zdobyła wczoraj mistrzowski tytuł bez wchodzenia na boisko. Nowi mistrzowie Hiszpanii zagrają dziś z Mallorcą, ale wiadomo już, że Pep Guardiola da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom.

Samolot na Majorkę odleciał bez Piqué, Touré, Xaviego, Messiego, Puyola, Busquetsa i Pinto. Tego ostatniego zabraknie ze względu na kontuzję. Guardiola powołał w ich miejsce piłkarzy z drużyny rezerw, Xaviego Torresa, Abrahama, Thiago, Jeffrena, Fontása i Oiera.
mysle że nawet tym składem powinni sobie poradzić
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując