Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 17.05.2009, 10:51
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!! I tyle w temacie mistrzostwa mniej lubbardziej zasłużonego. Dzisiaj pykniemy ŁKS a za tydzien Lechie. I mistrzostwo zostanie tam gdzie jego miejsce
Odpowiedz cytując