Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2492
Stary 17.05.2009, 10:28
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jakim cudem postawisz oswietlenie przed trybuna A jak ona jest 3 czy 4 metry od murawy? Gdzie postawisz baraki? za budową? i piłkarze będą przechodzić przez plac budowy?
Proszę Cię... Trybuna 3-4 metry od murawy? W tej chwili jest ok 10 metrów, a po przesunięciu murawy bedzię 17. Z tym by na pewno nie było problemu, Na Lechu jest tyle miejsca co u nas albo mniej a jupitery zmieścili
Odpowiedz cytując