rafalek napisał(a):

|
Jeszcze jakim cudem postawisz oswietlenie przed trybuna A jak ona jest 3 czy 4 metry od murawy? Gdzie postawisz baraki? za budową? i piłkarze będą przechodzić przez plac budowy?
|
Proszę Cię... Trybuna 3-4 metry od murawy? W tej chwili jest ok 10 metrów, a po przesunięciu murawy bedzię 17. Z tym by na pewno nie było problemu, Na Lechu jest tyle miejsca co u nas albo mniej a jupitery zmieścili