Temat
:
[Siatkarki] TS WISŁA KRAKÓW 2008/2009 + przygotowania
Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
107
17.05.2009, 09:42
W przyszły weekend (23-24 maja) Wisła zmierzy się z węgierskim zespołem PENSUM Nyiregyhazi Foiskola.
Spotkanie sobotnie rozpocznie się o 19a niedzielne o 15.
Powód: bład w treści
Ostatnio edytowane przez Forester : 17.05.2009 o godz. 09:42.
Forester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forester
Znajdź inne posty napisane przez Forester