Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 17.05.2009, 09:37
Jaką polecicie mi grę wyścigową Taką z wymaganiami: Procek 2,5 Ram 1024 , Grafika 128
Tylko żeby to nie był NFS Toca czy tam Colin tylko jakaś mniej znana gra z góry dzięki

Ps.
Co sądzicie o World in conflitct opłaca się ściągać
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując