0 22 napisał(a):

|
Ja też pamiętam. I pamiętam, że "ToTylkoJa" Ci wytłumaczył jak się sprawa zakończyła.
|
Po pierwsze to ToTylkoJa tłumaczył mi to dlaczego wczoraj na meczu kibice skandowali jego nazwisko, bo o to go zapytałem.
Po drugie to odpowiidał nie mnie a komuś na to pytanie.
Po trzecie to sorry ale wydaje mi się, że gdyby u nas ktoś odjebał podobny numer to raczej nikt by jego nazwiska nie skandował, wiem wiem zaraz ktoś przytoczy Pawełka, ale powiedzmy sobie szczerze to chyba jednak nie do końca trafne porównanie.
Po czwarte to kibice Legii jednak są pionierami wszystkiego wiec ich się to nie tyczy hehe
