Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
Od: 02.2008
Offline
#
2490
17.05.2009, 08:22
My nie Cracovia żeby się Nasi piłkarze w wynajętych barakach (czy jak kto woli kontenerach) przygotowywali do meczu...
Ostatnio edytowane przez szark : 17.05.2009 o godz. 08:26.
szark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szark
Znajdź inne posty napisane przez szark