Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 17.05.2009, 08:22
My nie Cracovia żeby się Nasi piłkarze w wynajętych barakach (czy jak kto woli kontenerach) przygotowywali do meczu...
Ostatnio edytowane przez szark : 17.05.2009 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując